Jesteś tutaj:Strona główna>>AWP

AWP

AWP

AWP (524)

upominki

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach ustalili i zatrzymali podejrzanych o włamania do automatów do gier o niskich wygranych.

W ubiegły weekend nieznany sprawca usiłował opróżnić z monet automat do gier. Do pomocy zabrał ze sobą siekierę. Po wielu próbach poddał się jednak i uciekł.

Agenda Ministerstwa Zdrowia ds. walki z hazardem zarabia na automatach.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Warszawie oraz pracownikami Państwowej Inspekcji Handlowej i Sanitarnej ponownie przeprowadzili wspólne działania, których celem jest zwalczanie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach.

Dochodzeniowcy, będący na miejscu włamań, jeszcze nie zakończyli swojej pracy, kiedy kryminalni ustalili, kto mógł ich dokonać.

Warszawa zapowiada w wakacje wzmożone kontrole punktów, w których mogą znajdować się nielegalne automaty do gier.

czwartek, 09 lipiec 2015 14:13

Włamanie do salonu gier, sprawcy zatrzymani

Napisał

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, ustalonym i zatrzymanym przez policjantów z powiatu oleśnickiego, a podejrzanym o włamanie do jednego z salonów gier.

W ostatnim czasie po raz kolejny odbyły się wspólne działania policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z grodziskiej komendy i funkcjonariuszy Izby Celnej.

Na gorącym uczynku prudniccy policjanci zatrzymali 25-latka podejrzanego o włamanie i kradzież pieniędzy z automatu do gier losowych.

poniedziałek, 29 czerwiec 2015 10:20

Policjanci zabezpieczyli trzy automaty do gier

Napisał

Policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą ze sztumskiej komendy, już po raz drugi w tym roku przeprowadzili działania, których celem jest rozpracowanie i zwalczenie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach.

Sądy, rozpatrujące sprawy z oskarżenia osób i firm, którym funkcjonariusze Służby Celnej skonfiskowali nielegalne automaty do gier hazardowych, wydają rozstrzygnięcia pozytywne dla celników - poinformował w czwartek w Rybniku wiceminister finansów Jacek Kapica.

Jednoręcy bandyci, czyli automaty o niskich wygranych (do 60 zł), rozpleniły się na Pomorzu, tak jak w całej Polsce, wbrew ustawie hazardowej.

Strona 1 z 33
statystyka