Jesteś tutaj:Strona główna>>AWP

AWP

AWP

AWP (824)

upominki
czwartek, 05 maj 2016 16:24

Skok na salon gier w Bierutowie

Napisał

Policjanci Komisariatu Policji w Bierutowie ustalili i zatrzymali przestępcę, który włamał się do jednego z salonów gier w Bierutowie.

czwartek, 05 maj 2016 09:45

Hazard na miejskiej działce

Napisał

W reprezentacyjnym miejscu, przy parku im. Lecha Kaczyńskiego (w Zakopanem), możesz oddać się hazardowym uciechom. A wszystko to na dzierżawionym od miasta terenie.

Zakaz grania w gry losowe, poręczenie majątkowe oraz policyjny dozór obowiązuje 34 latka z gminy Lubicz, który dokonał kradzieży rozbójniczej w Brzeźnie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego namierzyli i zatrzymali mężczyznę i kobietę, którzy w kwietniu włamali się do automatów do gier w jednym z salonów na terenie Myszkowa.

sobota, 30 kwiecień 2016 19:55

Celnicy zarekwirowali automaty do gry na lubelszczyźnie

Napisał

Tylko na przestrzeni dwóch tygodni funkcjonariusze celni z Białej Podlaskiej, Lublina i Zamościa zatrzymali trzydzieści trzy automaty do gier hazardowych.

piątek, 29 kwiecień 2016 10:41

Policjanci z celnikami zatrzymali kolejne automaty do gier

Napisał

Sosnowieccy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu wspólnie z funkcjonariuszami służby celnej, dokonali sprawdzenia jednego z lokali rozrywkowych w sosnowieckiej dzielnicy Zagórze.

czwartek, 28 kwiecień 2016 13:45

Kryminalni z celnikami zabezpieczyli 5 automatów do gier

Napisał

Kryminalni z mińskiej komendy nawiązali ścisłą współpracę z celnikami z Urzędu Celnego w Siedlcach, w zakresie ujawniania nielegalnych salonów z grami hazardowymi.

czwartek, 28 kwiecień 2016 09:57

Zlikwidowano salon gier z ruletką

Napisał

Na terenie Wałbrzycha przeprowadzone zostały działania funkcjonariuszy celnych z wałbrzyskiego Urzędu Celnego, które skierowane były przeciwko organizatorom zajmującym się urządzaniem gier wbrew ustawie o grach hazardowych.

wtorek, 26 kwiecień 2016 20:26

"Jednoręcy bandyci" zatrzymani w Przemyślu

Napisał

Sześć „jednorękich bandytów" zatrzymali podczas wspólnych działań funkcjonariusze Urzędu Celnego w Przemyślu oraz Komendy Miejskiej Policji.

poniedziałek, 25 kwiecień 2016 12:13

Kolejne automaty zatrzymane na terenie powiatu kazimierskiego

Napisał

Kazimierscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Kielcach zabezpieczyli 13 automatów do gier hazardowych.

poniedziałek, 25 kwiecień 2016 10:19

Zatrzymany za napad na salon gier

Napisał

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 32-letniego mężczyznę, podejrzanego o napad na salon gier.

piątek, 22 kwiecień 2016 14:00

Zatrzymali uciekających sprawców włamania do automatów

Napisał

Dzięki spostrzegawczości pracownika zajazdu i dobrej koordynacji policyjnych działań, policjantom udało się zatrzymać troje sprawców kradzieży z włamaniem do automatów.

Strona 1 z 52
Designed by E-PLAY CONSULTING LTD
copyright © 2003 -

statystyka