Jesteś tutaj:Strona główna>>AWP

AWP

AWP

AWP (863)

upominki
poniedziałek, 20 czerwiec 2016 10:22

Walka z hazardem

Napisał

Nielegalne automaty do gier hazardowych opanowały nie tylko duże ośrodki miejskie, ale także dolnośląskie miasteczka. Inwazji nie mogą powstrzymać powołane do tego służby celne. Nieuchwytni i bezkarni właściciele automatów drwią z przepisów i zakazów.

piątek, 17 czerwiec 2016 12:27

Areszt dla sprawców rozboju w salonie gier

Napisał

Trzy miesiące w areszcie spędzi dwóch mężczyzn, którzy napadli na salon gier na jednym z osiedli w Mielcu. Zamaskowani sprawcy, posługując się przedmiotem przypominającym broń, wtargnęli do lokalu. Grożąc właścicielom, ukradli dwa telefony.

czwartek, 16 czerwiec 2016 12:29

Uszkodził automat, bo los mu nie sprzyjał

Napisał

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali wandala, który pod koniec maja grając na automatach zbił wyświetlacz w jednym z nich.

14-letni chłopak grał na automatach, gdy właściciel lokalu zwrócił mu uwagę, kontynuował grę tym razem pod okiem matki. Na miejsce wezwano policję.

Do Ministra Finansów wpływają kolejne interpelacje posłów dotyczące lokali z automatami do gier. Zainteresowanie tym tematem wyraził zarówno poseł Nowoczesnej – Grzegorz Furgo jak i Marzena Machałek – posłanka Prawa i Sprawiedliwości oraz Henryka Krzywonos-Strycharska z Platformy Obywatelskiej.

poniedziałek, 13 czerwiec 2016 14:02

Jednoręcy bandyci na wygranej pozycji, ale walka cały czas trwa

Napisał

Mieszkańcy kolejnego osiedla w Poznaniu wytaczają wojnę nielegalnym automatom do gier. Rosnącą skalę zjawiska zauważają poznaniacy z os. Warszawskie – Pomet – Maltańskie.

niedziela, 12 czerwiec 2016 14:20

Dzikie Las Vegas w Sochaczewie

Napisał

W Sochaczewie w ciągu kilku miesięcy nastąpił istny wysyp salonów gier. I choć działają one nielegalne, to władze miasta nie mogą ich zlikwidować – ponieważ zabraniają tego przepisy. Z kolei służba celna, do której należy walka z nielegalnym hazardem, nie ma sił ani środków, aby to zrobić.

sobota, 11 czerwiec 2016 15:00

Kolejne automaty do gier zabezpieczone

Napisał

Przedwczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej oraz funkcjonariusze Urzędu Celnego w Kielcach przeprowadzili wspólne działania.

piątek, 10 czerwiec 2016 16:38

Celnicy rozbili kasyno gry w centrum Łodzi

Napisał

Funkcjonariusze Referatu Dozoru Urzędu Celnego II w Łodzi mieli podejrzenia, że w jednym z lokali w centrum Łodzi mogą być urządzane nielegalne gry hazardowe.

piątek, 10 czerwiec 2016 15:21

Napad na salon gier. Bandyta ukradł 8 tysięcy złotych!

Napisał

Zamaskowany napastnik, po sterroryzowaniu obsługi lokalu zrabował 8 tysięcy złotych oraz dwa telefony komórkowe. Zaledwie kilku godzin potrzebowali policjanci, aby ustalić i zatrzymać sprawcę.

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 31 letniemu mężczyźnie, który w okresie od kwietnia 2014 r. do czerwca 2014 r. urządzał gry na automatach poza kasynem gry, bez koncesji na prowadzenie kasyna gry oraz 9 września 2015 r. w Zielonej Górze w jednym z barów urządzał gry na automacie bez oznaczenia numerem, poza kasynem gry.

wtorek, 07 czerwiec 2016 11:11

Przegrywają walkę z hazardem

Napisał

Instytucje państwowe i społeczeństwo przegrywają walkę z salonami gier, które powstają jak grzyby po deszczu. - Te wszystkie budki są nielegalne - informuje Izba Celna. Jednak prawo jest dziurawe.

Strona 1 z 54
Designed by E-PLAY CONSULTING LTD
copyright © 2003 -

statystyka