Dzisiaj jest: 29 Marzec 2015    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Jesteś tutaj:Strona główna>>AWP

AWP

AWP

AWP (475)

Kilkanaście ostatnich dni to dla funkcjonariuszy z UC Olsztyn zintensyfikowane kontrole w lokalach z automatami.

czwartek, 26 marzec 2015 11:00

Zatrzymani sprawcy włamań do automatów

Napisał

Policjanci z ryckiej komendy zatrzymali 39-latka oraz jego 26-letniego kompana, którzy włamywali się do automatów do gier.

Od środy Służba Celna rozpoczyna akcję informacyjną i będzie ostrzegać osoby wynajmujące lokale pod automaty do gier, że grozi im odpowiedzialność karna i finansowa w wysokości 12 tys. zł od automatu - poinformował PAP wiceszef MF Jacek Kapica.

poniedziałek, 23 marzec 2015 11:42

Poszukiwany sprawca napadu na salon gier

Napisał

Policjanci poszukują świadków napadu na salon gier w Rydułtowach, do którego doszło w miniony piątek. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia lub rozpoznają sprawcę na prezentowanym filmie lub zdjęciach.

Na gorącym uczynku prudniccy policjanci zatrzymali 3 mężczyzn, którzy włamali się do lokalu gastronomicznego.

W wyniku trzech akcji mazowieckich funkcjonariuszy celnych zatrzymano 16 sztuk nielegalnie działających automatów do gier hazardowych oraz 1 wpłatomat.

Spółka prowadzi działalność polegająca na organizowaniu gier na automatach. Część z nich wynajmowanych od innej firmy jest obecnie kontrolowana przez urząd celny.

 

Jeśli dzisiaj Trybunał Konstytucyjny uzna, że ustawa hazardowa jest niezgodna z ustawą zasadniczą, Skarb Państwa może zostać zasypany pozwami przez byłych posiadaczy automatów do gier. Suma może być niebagatelna - eksperci mówią nawet o 8 miliardach złotych odszkodowań.
wtorek, 10 marzec 2015 10:04

Złapani na kradzieży automatów do gier

Napisał
Policjanci zatrzymali w Tarnobrzegu dwóch mężczyzn, którzy usiłowali włamać się do baru. Rabusie podważyli kratę zabezpieczającą drzwi i próbowali ukraść automaty do gier zręcznościowych oraz pieniądze. Sprawców spłoszył uruchomiony alarm.

 

Oleccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do lokalu z automatami do gier w Olecku. Do policyjnego aresztu trafił 27-letni Rafał D. i 35-letni Dariusz O. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy.
Strona 1 z 48


statystyka