Jesteś tutaj:Strona główna>>AWP

AWP

AWP

AWP (607)

upominki
piątek, 27 listopad 2015 13:42

Zatrzymali 4 automaty do gier

Napisał

Policjanci z komendy powiatowej w Aleksandrowie Kujawskim wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Toruniu przeprowadzili wspólne działania.

Policjanci z Żywca zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z celnikami z Bielska – Białej zabezpieczyli kolejne automaty do gier losowych.

Policjanci z lęborskiej komendy wspólnie z celnikami i pogranicznikami, po raz kolejny przeprowadzili wspólne działania, których celem jest zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem.

Ostrzeszowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w ostatnich dniach października b.r. włamali się i okradli automaty do gier o niskich wygranych, powodując straty o wartości blisko 9000 złotych.

środa, 25 listopad 2015 13:09

Sfingowany napad na salon gier

Napisał

We wtorek /24 listopada/ Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o napadzie rabunkowym, do którego miało dojść w jednym z salonów gier w centrum miasta.

Lidzbarscy i orneccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do automatu do gier.

poniedziałek, 23 listopad 2015 14:23

Napadali na salony gier, są w rękach policji

Napisał

Dwaj mieszkańcy Oświęcimia oraz mieszkaniec powiatu chrzanowskiego, którzy zostali zatrzymani w nocy z 18/19 listopada 2015, jako podejrzani o dokonanie rozboju w jednym z salonów gier na terenie Oświęcimia.

poniedziałek, 23 listopad 2015 10:16

„Bandyci” powrócili na nasze osiedla?

Napisał

Express Bydgoski zamieścił artykuł traktujący o zalewie Bydgoszczy punktami z automatami do gier. Celnicy przyznają, że walka, którą z nimi prowadzą przekracza możliwości a nawet kompetencje tej formacji...

sobota, 21 listopad 2015 23:56

We trzech okradli cztery automaty w Somiance

Napisał

Policjanci z posterunku w Somiance zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o włamanie do kontenera i kradzież pieniędzy z czterech automatów do gier.

sobota, 21 listopad 2015 12:25

Policja zatrzymuje automaty do gier

Napisał

Policjanci z Żywca zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z celnikami z Bielska – Białej, w jednym z lokali w Pewli Małej, ujawnili "nielegalnie" działające automaty do gier losowych.

piątek, 20 listopad 2015 11:25

Policjanci zlikwidowali "kasyno" w garażu

Napisał

Krakowscy policjanci zlikwidowali "nielegalnie" działający salon gier, usytuowany w osiedlowym garażu. Mimo niezbyt komfortowej lokalizacji, chętnych do uprawiania hazardu nie brakowało.

18 listopada 2015 roku zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj skierniewiczanie, którzy włamali się do automatów gier losowych w jednym z lokali w centrum Skierniewic.

Strona 1 z 38
Designed by E-PLAY CONSULTING LTD
copyright © 2003 -

statystyka