Dzisiaj jest: 22 Maj 2015    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena
Jesteś tutaj:Strona główna>>AWP

AWP

AWP

AWP (497)

piątek, 22 maj 2015 09:50

Służby walczą z salonami gier

Napisał

Pomorska Służba Celna wraz z gdańskimi kryminalnymi coraz ostrzej bierze się za "nielegalne" salony gier. Od stycznia 2014 r. do 15 maja 2015 r. skonfiskowała 1091 "nielegalnych" automatów wartych łącznie blisko 13 mln zł.

Policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą nowodworskiej komendy i funkcjonariusze służby celnej przeprowadzili działania mające na celu zwalczanie "nielegalnego" procederu gier na automatach bez wymaganego zezwolenia.

Wspólne działania gnieźnieńskich policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego doprowadziły do zabezpieczenia na terenie miasta 3 "nielegalnych" automatów do gier hazardowych.

Niedawno ukazało się długo oczekiwane uzasadnienie do wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 11 marca 2015 r. (sygn. akt 04/14) w sprawie ustawy hazardowej.

Policjanci z Pisza zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mają związek z włamaniami do salonów gier w woj. mazowieckim. Podejrzani o dokonanie przestępstwa uciekali na Mazury.

W ręce funkcjonariuszy Straży Granicznej i Służby Celnej wpadły "nielegalnie" działające automaty do gier hazardowych oraz stół do ruletki.

Policjanci z Ciechanowa poszukują sprawcy napadu na jeden z salonów gier na terenie miasta. Zamaskowany sprawca, grożąc nożami pracownicy, ukradł kilka tysięcy złotych.

środa, 13 maj 2015 14:10

Automaty z cementową wkładką

Napisał

29 zatrzymanych, "nielegalnych" automatów do gier hazardowych, to efekt dwudniowej akcji przeprowadzonej w dziewięciu szczecińskich lokalach przez zachodniopomorskich funkcjonariuszy celnych.

Mieszkaniec Oławy wracając z pracy zauważył wgniecenie i dziurę w drzwiach wejściowych do jednego z salonów gier.

poniedziałek, 11 maj 2015 11:53

Celnicy zatrzymali kolejne automaty

Napisane przez

Celnicy z Opola wraz z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali 13 "nielegalnych" automatów w 4 lokalach  na terenie miasta Niemodlin. To wynik wzmożonych działań ukierunkowanych na zwalczanie "nielegalnego" hazardu.

Strona 1 z 50


statystyka