Jesteś tutaj:Strona główna>>AWP

AWP

AWP

AWP (846)

upominki
środa, 25 maj 2016 12:14

Wpadli złodzieje automatu do gier

Napisał

Kryminalni sztumskiej komendy zatrzymali 20 i 21-letniego mężczyznę, którzy włamali się do automatu do „gier zręcznościowych”.

środa, 25 maj 2016 09:51

Automaty do gier na sesji Rady Miasta

Napisał

Radna Elżbieta Kucy podczas majowej sesji Rady Miejskiej zabrała głos w sprawie punktów z nielegalnymi maszynami hazardowymi w Starachowicach.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku i funkcjonariusze Urzędu Celnego w Gdańsku przeprowadzili działania, których celem jest zwalczanie procederu gier na automatach, bez wymaganego zezwolenia.

25-latek, ustalony przez policjantów z Krapkowic już usłyszał zarzut zniszczenia mienia.

wtorek, 24 maj 2016 10:59

Plaga automatów do gier w Starachowicach

Napisał

Co najmniej 142 nielegalne automaty do gry znajdują się w lokalach w Starachowicach - informują strażnicy miejscy.

poniedziałek, 23 maj 2016 14:52

Zabezpieczono automaty do gier w centrum Chorzowa

Napisał

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą wspierali funkcjonariuszy Urzędu Celnego w przeprowadzaniu kontroli miejsc, w których znajdują się automaty do gier hazardowych. W jednym z punktów funkcjonariusze zabezpieczyli aż pięć nielegalnych urządzeń.

Parczewscy kryminalni zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy w nocy z 16 na 17 maja włamywali się do automatów do gier. Policjanci zabezpieczyli narzędzia jakimi się posługiwali. Udało się też odzyskać część skradzionych pieniędzy.

piątek, 20 maj 2016 12:39

Służby masowo zatrzymują automaty do gier

Napisał

Tylko w ciągu niespełna dwóch tygodni funkcjonariusze celni z Białej Podlaskiej, Lublina i Zamościa zatrzymali 29 automatów do gier hazardowych.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z raciborskiej komendy wraz z celnikami z Urzędu Celnego w Rybniku skontrolowali kilka salonów gier na terenie Raciborza, pod kątem m. in. ujawnienia nielegalnie funkcjonujących automatów do gier hazardowych.

Włocławscy mundurowi zatrzymali sprawców rozboju dokonanym w jednym z salonów gier. Wpadli w ręce mundurowych już kilka dni po zdarzeniu. Teraz może im grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

czwartek, 19 maj 2016 12:37

11 automatów zatrzymano wczoraj w Ciechocinku

Napisał

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej zabezpieczyli wczoraj (18.05) automaty do gier hazardowych. Właściciel lokalu nie posiadał koncesji na prowadzenie kasyna.

czwartek, 19 maj 2016 10:34

Zatrzymania automatów do gier w Oświęcimiu

Napisał

Wspólne działania oświęcimskich policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego z Krakowa doprowadziły do zabezpieczenia na terenie Oświęcimia 5 automatów do gier hazardowych o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Strona 1 z 53
Designed by E-PLAY CONSULTING LTD
copyright © 2003 -

statystyka