Jesteś tutaj:Strona główna>>AWP

AWP

AWP

AWP (686)

upominki

Salony gier były jednym z głównych tematów podczas spotkania zastępcy komendanta powiatowego policji mł. insp. Sławomira Hancewicza z radą miejską w Stargardzie.

Dwaj zamaskowani mężczyźni napadli w poniedziałkowy wieczór na punkt z automatami do gier w kieleckim osiedlu Sady - informują policjanci.

poniedziałek, 08 luty 2016 18:30

Zatrzymano sprawcę włamania do automatu do gier

Napisał

W minionych dniach policjanci z KPP w Kępnie zatrzymali mieszkańca gm. Baranów, który w ubiegłym roku dokonał włamania do automatu do gier i kradzieży jego zawartości.

niedziela, 07 luty 2016 18:11

Wspólne działania policji i celników w Sztumie

Napisał

Policjanci ze sztumskiej komendy , wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Gdyni, w czwartek zabezpieczyli 9 automatów do gier hazardowych. Celnicy wraz z policjantami skontrolowali kilkanaście lokali.

Dwa razy w tygodniu w biłgorajskiej jednostce policji meldować się muszą na dozór trzej mieszkańcy gminy Tereszpol. Mężczyzn w wieku 22, 23 i 27 lat zatrzymali policjanci z Biłgoraja.

Mundurowi nie ustają w eliminowaniu szarej strefy gier hazardowych. Od początku 2016 roku do magazynów śląskiej Służby Celnej trafiło ponad 160 sztuk nielegalnych urządzeń.

W styczniu 2016 roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie po raz kolejny przeprowadzili akcję z kaliskim Oddziałem Izby Celnej związaną z kontrolą nielegalnych punktów gier. Policjanci zabezpieczyli 7 automatów o łącznej wartości ponad 50 tysięcy złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego oleśnickiej policji ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w nocy z 4 na 5 stycznia 2016 roku włamał się do jednego z automatu do gier o niskich wygranych w Dobroszycach.

Buscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami Służby Celnej w Kielcach podczas wspólnej kontroli zabezpieczyli osiem automatów do gier hazardowych.

Ponad 30 tysięcy nielegalnych automatów o niskich wygranych skonfiskowali celnicy w 2015 r. Wciąż jednak działa ich nawet 60 tysięcy. I właśnie rozwiązanie tego problemu jest jednym z celów nowelizacji ustawy hazardowej. Zarys potencjalnych propozycji sformułowano jeszcze przed wyborami.

sobota, 30 styczeń 2016 13:27

Chcieli ukraść automat do gier, spadł z samochodu

Napisał

We wtorek (26.01) chwilę przed godziną 20 do jednego z salonów gier zlokalizowanych przy sklepie w Dobrzyniu gm. Czosnów, weszło dwóch mężczyzn, którzy dokonali odłączenia jednego z automatów i zabrali urządzenie do samochodu.

piątek, 29 styczeń 2016 11:08

Zatrzymanie maszyn do gier w Koszalinie

Napisał

Wspólne działania koszalińskich policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego doprowadziły do zabezpieczenia na terenie miasta kolejnych 3 automatów do gier hazardowych o wartości blisko 60 tysięcy złotych.

Strona 1 z 43
Designed by E-PLAY CONSULTING LTD
copyright © 2003 -

statystyka