Jesteś tutaj:Strona główna>>AWP

AWP

AWP

AWP (535)

upominki

18 grudnia 2015 r. wygaśnie ostatnie zezwolenie pozwalające na korzystanie z „jednorękich bandytów” poza kasynami gry.

piątek, 28 sierpień 2015 10:18

Koniec jednorękich bandytów

Napisał

Za dwa miesiące automaty mają zniknąć ze sklepów i salonów gier. Urządzenia - jak grzyby po deszczu - cały czas pojawiają się jednak w szarej strefie.

czwartek, 27 sierpień 2015 14:51

W Rabce Zdroju jak w Las Vegas

Napisał

W Rabce jest dziewięć punktów oferujących możliwość gry na automatach - wynika z inwentaryzacji przeprowadzonej przez straż miejską.

Nerwowa reakcja 29-latka może go kosztować karę pozbawienia wolności do 5 lat.

środa, 26 sierpień 2015 08:48

13 automatów zabezpieczonych

Napisał

W ostatnim czasie po raz kolejny odbyły się wspólne działania policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z legionowskiej komendy i funkcjonariuszy Urzędu Celnego.

Dwie godziny po zgłoszeniu policjanci z Namysłowa zatrzymali 32-latka podejrzanego o rozbój. Do zdarzenia doszło w jednym z salonów gier.

Władze Warszawy zapowiedziały walkę z nielegalnymi automatami do gry. Jak ona wygląda? „Nie możemy ograniczać działalności gospodarczej” – odpisał mieszkańcom wiceszef ZDM na skargę w sprawie salonów z „jednorękimi bandytami”.

poniedziałek, 17 sierpień 2015 08:47

Walka z automatami jak z wiatrakami

Napisał

Czy to będzie walka z wiatrakami? Właśnie wygasły ostatnie zezwolenia na automaty do gry zwane "jednorękimi bandytami". Ale te wcale nie znikają z Warszawy.

czwartek, 13 sierpień 2015 14:45

Policja zajęła automaty do gier w Skorzęcinie

Napisał

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Poznaniu kolejny raz przeprowadzili wspólne działania, których celem jest zwalczanie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach.

poniedziałek, 10 sierpień 2015 13:54

Radni wypowiedzieli wojnę automatom

Napisane przez

Radni osiedlowi z Wildy wypowiedzieli wojnę nielegalnym punktom z automatami do gier. Podejrzewają, że w niektórych z nich sprzedawane są dopalacze. Na zakłócanie ciszy i spokoju skarżą się też poznaniacy, mieszkający w sąsiedztwie "dziupli z hazardem". 

środa, 05 sierpień 2015 10:41

Ukradł pieniądze, został zatrzymany

Napisał

Blisko tysiąc złotych padło łupem 23-latka, który okradł salon gier w Rudzicy. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Jasienicy. Za kradzież grozi mu do 5 lat za kratami.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach ustalili i zatrzymali podejrzanych o włamania do automatów do gier o niskich wygranych.

Strona 1 z 34
statystyka