Gry hazardowe

Decyzja Wielkiej Brytanii o opuszczeniu Unii Europejskiej zszokowała dzisiaj miliony ludzi na całym świecie. Internet został zalany poglądami pełnymi obaw, rozczarowania i całej gamy innych emocji. Jak bardzo ta decyzja wpłynie na branżę hazardu online jest nadal niepewne, ale nie ma wątpliwości, że pewne zmiany będą miały miejsce.

czwartek, 23 czerwiec 2016 13:44

SuzoHapp otworzyło fabrykę w Polsce

Napisał

Zgodnie z polityką rozwijania infrastruktury produkcyjnej w Europie na skutek zwiększenia sprzedaży oraz poszerzenia oferty w ostatnich latach SuzoHapp otworzyło nową fabrykę, która znajduję się w Poznaniu.

czwartek, 23 czerwiec 2016 10:52

Konsultacje społeczne ustawy hazardowej

Napisał

Jak donosi Fundacja Panoptykon od momentu publikacji projektu „ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych” w Biuletynie Informacji Publicznej Rządowego Centrum Legislacji trwają konsultacje społeczne projektu i można zgłaszać uwagi, opinie czy też propozycje usprawnień.

czwartek, 23 czerwiec 2016 10:01

Monopol na ratunek hazardzistom

Napisał

698 osobom postawiono w 2015 r. zarzuty za korzystanie z nielegalnych serwisów. Prawie połowa ma już wyroki.

środa, 22 czerwiec 2016 10:01

Radni nie chcą kasyn w centrum Rzeszowa

Napisał

Rada miasta po raz kolejny nie zgodziła się na otwarcie w Rzeszowie kolejnych kasyn. Tym razem wnioskowały o to trzy firmy.

poniedziałek, 20 czerwiec 2016 10:22

Walka z hazardem

Napisał

Nielegalne automaty do gier hazardowych opanowały nie tylko duże ośrodki miejskie, ale także dolnośląskie miasteczka. Inwazji nie mogą powstrzymać powołane do tego służby celne. Nieuchwytni i bezkarni właściciele automatów drwią z przepisów i zakazów.

piątek, 17 czerwiec 2016 12:27

Areszt dla sprawców rozboju w salonie gier

Napisał

Trzy miesiące w areszcie spędzi dwóch mężczyzn, którzy napadli na salon gier na jednym z osiedli w Mielcu. Zamaskowani sprawcy, posługując się przedmiotem przypominającym broń, wtargnęli do lokalu. Grożąc właścicielom, ukradli dwa telefony.

Poniżej prezentujemy informację otrzymaną przez Polską Izbę Paliw Płynnych z Ministerstwa Finansów dotyczącą obowiązujących przepisów w zakresie urządzania gier hazardowych na automatach.

czwartek, 16 czerwiec 2016 12:29

Uszkodził automat, bo los mu nie sprzyjał

Napisał

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali wandala, który pod koniec maja grając na automatach zbił wyświetlacz w jednym z nich.

czwartek, 16 czerwiec 2016 11:28

Rzeszowscy radni PiS przeciwni kasynu

Napisał

Rzeszowska rada miasta negatywnie zaopiniowała propozycje trzech miejsc, w których mogłoby powstać kasyno gry. Przeważyły głosy przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości.

14-letni chłopak grał na automatach, gdy właściciel lokalu zwrócił mu uwagę, kontynuował grę tym razem pod okiem matki. Na miejsce wezwano policję.

Do Ministra Finansów wpływają kolejne interpelacje posłów dotyczące lokali z automatami do gier. Zainteresowanie tym tematem wyraził zarówno poseł Nowoczesnej – Grzegorz Furgo jak i Marzena Machałek – posłanka Prawa i Sprawiedliwości oraz Henryka Krzywonos-Strycharska z Platformy Obywatelskiej.

Strona 1 z 182
Designed by E-PLAY CONSULTING LTD
copyright © 2003 -

statystyka