Dzisiaj jest: 22 Maj 2015    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

Gry hazardowe

Unijni urzędnicy nie mają zamiaru ingerować w procesy legislacyjne dotyczące gier hazardowych.

W dniu dzisiejszym t.j. 20 maja 2015 w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się konferencja prasowa Posła Artura Górczyńskiego z SLD dotycząca ustawy hazardowej, konieczności zmian oraz konsultacji i rozmów z Ministerstwem Finansów.

W kwietniu pisaliśmy na naszych łamach o próbie ukarania przez Urząd Celny właściciela firmy, która pozycjonowała stronę zajmującą się hazardem internetowym.

Służby zajęły się ściganiem pozycjonowania stron internetowych reklamujących hazard.

Drodzy Państwo przedstawiamy do wiadomości pisemne polecenie Naczelnika Urzędu Celnego w Rybniku nakazujące bezwzględne zatrzymywanie automatów do gier oraz inwigilowanie punktów gier.

Specjaliści firmy Bitdefender poinformowali o cyberataku wymierzonym w klientów Hard Rock Hotel & Casino w Las Vegas. Jest to jeden z największych ataków na urządzenia obsługujące karty kredytowe i debetowe.

Przyjęty wczoraj przez rząd projekt zmian w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 ze zm.) zakłada wprowadzenie rekompensaty dla pisarzy i wydawców za to, że ich książki są bezpłatnie wypożyczane przez biblioteki publiczne.

czwartek, 07 maj 2015 19:08

NBA stawia na hazard

Napisał

Amerykański sport oraz internetowy hazard, od dłuższego czasu romansują nieśmiało i wszystko zmierza w kierunku rozwiązania ideologicznych problemów, które do tej pory uniemożliwiały im rozwój współpracy.

Taka sama grzywna – do 120 stawek dziennych – będzie grozić zarówno za udział w nielegalnych krajowych, jak i zagranicznych grach losowych oraz zakładach wzajemnych.

wtorek, 05 maj 2015 19:00

Śledztwa wysokiego ryzyka

Napisał

Próba stawiania zarzutów VIP-om zaszkodziła karierze niejednego prokuratora.

Strona 1 z 78


statystyka