Gry hazardowe

W ostatnim czasie po raz kolejny odbyły się wspólne działania policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z grodziskiej komendy i funkcjonariuszy Izby Celnej.

Przez zapisy ustawy hazardowej polski sport traci miliony, a gracze wybierają firmy płacące podatki na Malcie czy Gibraltarze. Ministerstwo Finansów zadowala się drobnymi zmianami, a rozmów z bukmacherami... unika.

Rada Miejska Włocławka 23 czerwca 2015 roku pozytywnie zaopiniowała lokalizację kasyna przy ulicy Miedzianej 2/4.

środa, 01 lipiec 2015 12:33

Automaty zwrócić, reklamować można!

Napisał

Sąd Rejonowy w Oleśnicy w postanowieniu z 15 czerwca 2015 roku, nie tylko nakazał zwrot automatów do gier ale także oddalił zarzuty o nielegalną reklamę gier hazardowych.

środa, 01 lipiec 2015 09:59

Bukmacherom lifting nie wystarczy

Napisał

EGBA, zrzeszająca największych internetowych bukmacherów, chce głębokich zmian w ustawie hazardowej.

W niespełna kilka godzin po napadzie na salon gier w Żyrardowie, policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie zatrzymali dwóch 27-letnich podejrzanych. Zatrzymanym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Na gorącym uczynku prudniccy policjanci zatrzymali 25-latka podejrzanego o włamanie i kradzież pieniędzy z automatu do gier losowych.

wtorek, 30 czerwiec 2015 07:21

Będzie aquapark w Słupsku? Buki przyjmują zakłady

Napisane przez

Słupski aquapark wzbudza emocje, zakłady o to, czy zostanie wybudowany zaczęli przyjmować bukmacherzy. Gdyby prace budowlane wznowiono jeszcze w tym roku, to za każde postawione 100 zł na "tak" można zarobić drugie tyle.

poniedziałek, 29 czerwiec 2015 18:57

Bukmacher przestał przyjmować zakłady na Grexit

Napisał

Brytyjski bukmacher William Hill przestał przyjmować zakłady na wyjście Grecji z eurolandu przed 2016 rokiem po tym, jak podczas weekendu pojawiło się wielu chętnych do postawienia na takie wydarzenie, donosi The Financial Times.

poniedziałek, 29 czerwiec 2015 10:20

Policjanci zabezpieczyli trzy automaty do gier

Napisał

Policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą ze sztumskiej komendy, już po raz drugi w tym roku przeprowadzili działania, których celem jest rozpracowanie i zwalczenie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach.

niedziela, 28 czerwiec 2015 19:59

Nowa „hazardowa”, stare problemy

Napisał

Fatalna i napisana na kolanie ustawa hazardowa jest w końcu zmieniana. Niestety, w toku prac nad nowym prawem powiela się błędy popełnione sześć lat temu.

piątek, 26 czerwiec 2015 18:25

Nielegalny hazard na targowisku miejskim

Napisał

Zawierciańska Straż Miejska ujęła w miniony czwartek mężczyznę, który organizował na miejskim targowisku przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej nielegalny hazard.

Strona 1 z 133


statystyka